Formy płatności

Dostępne formy płatności:

 

Przelew natychmiastowy

Jeśli wybrałeś taką opcję, musisz w pierwszej kolejności kliknąć na link Wybierz swój bank, a nastepnie przejść przez cały proces szybkiej płatności online. Po wykonaniu tych czynności automatycznie otrzymujemy potwierdzenie dokonania płatności i rozpoczynamy przygotowanie towaru do wysyłki. Użycie tej opcji może skrócić czas dostawy o 1 dzień roboczy.

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Po ostatecznym zatwierdzeniu zakupów i kwoty do zapłaty, wyświetli Ci się komunikat, w którym będą podane nasze dane do przelewu. Taką samą informację otrzymasz również drogą mailową. Z chwilą zaksięgowania  Twojej wpłaty (trwa to kilka godzin, a maksymalnie 24 godziny), zamówienie powinno zostać przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

dane do przelewu:

Green Sheep

Beata Jaszczuk

Jodłowa 5

08-110 Siedlce

nr konta: 29249000050000450095796280

Alior Bank

Płatność za pobraniem

Ta opcja jest dedykowana wszystkim, którzy wolą zapłacić za swoje zamówienie przy odbiorze, kurierowi lub listonoszowi.

Paypal

Jeśli masz konto w tym serwisie po kliknięciu przycisku "opłać zamówienie" sklep przeniesie Cię na stronę Paypal, gdzie po zalogowaniu się wystarczy zaakceptować płatność.

nasz adres do wpłaty PayPal: b.wajs@greensheep.pl

Karta kredytowa/bankomatowa

Jest u nas również możliwość zapłacenia kartą kredytową. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Po wybraniu tej opcji i kliknięciu przycisku "opłać zamówienie" należy przejść na dół wyświetlonej strony i wybrać opcję płatności kartą a następnie wpisać niezbędne dane. 

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Obsługujemy płatności z następujących kart płatniczych:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl